Hakkımızda

Mehmet Şirin Arat

Arat yapı Genel Sorumlusu

1990‘lı yılların başında Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şirin ARAT tarafından kurulmuş olan firmamız 1990 yılından beri sektördeki faaliyetini aktif bir şekilde devam ettirmektedir.
Çağdaş teknolojinin getirdiği yenilikler ve uzman kadrosu ile birlikte kaliteden ödün vermeden yurt çapında gerçekleştirdiği taahhüt işleri ile sektörde önde gelen firmaların arasına girmeyi hedeflemiş ve bunu kısa sürede başarmıştır.
Firmamız; Arat Yapı olarak faaliyet gösterdiği her konuda müşteri memnuniyetini ilk kurulduğu günden bu yana ilke haline getirmiş ve bu ilkesinden hiçbir zaman taviz vermemiştir.

 

Arat Yapı & Danışmanlık sunduğu taahhüt, inşaat, proje, ve danışmanlık hizmetlerinde maksimum müşteri memnuniyeti ilke edinmiş olup sektöründe daima yenilikçi bir rol üstlenen, ilke ve değelerine sadık kalarak vizyonunu devam ettirmektedir

Güçlü yönetim ve finansal yapımız sayesinde, kaliteli yaşam sağlayacak projelerini ve yapılarını müşterilerine teslim ederek, güven kazanmanın haklı gururunu taşımaktadır. Bu sayede daima güvenin adresi olmuştur.

Firmamız sektöründe lider olma yolunda, müşterilerimizin memnuniyetini temel ilke alarak şehrimize mimari ve sanayi olarak en güzel, güvenilir ve konforlu yapıları kazandırmaya devam etmektedir.  Yapılarımızda ISO 9001 standartı ve TSE normlarına uygun olarak planlama ve imalat yapılmaktadır. İnşaatlarımızda deprem yönetmeliğine uygun Betonarme – Karkas sistemli, yapı denetim şartlarına uygun günümüz standartlarına göre lüx ve güvenilir malzemelerle tasarlanan çağın gelişimlerine uygun teknolojik imkan ve donanımlar kullanılmaktadır.

Arat Yapı & Danışmanlık olarak önümüzdeki yıllar ümit dolu olacak ve her zaman olduğu gibi başarılarımızı müşterilerimizle paylaşacağız. Müşterilerimizin beklentilerine uygun yapıları uzman personelimiz ve deneyimimizle oluşturmayı görev bilen kuruluşumuz daima en iyiyi en güzeli sizlere sunmayı kendine amaç edinmiştir.