Kompozit Cephe Giydirme

Arat Yapı

Ev Dekorasyonu ve Tadilat

Arat Yapı Dekorasyon; profesyonel proje ekibi ile keşif aşamasında güvenlikten ödün vermeden, müşterilerinin de fikir ve isteklerini dikkate alarak en doğru projeyi ve alternatif çözümleri sunmaktadır. Her biri konusunda eğitim almış uzman teknik kadrosu ile en doğru şekilde projeyi uygulamakta ve satış sonrası tüm hizmetleri en hızlı sürede sağlayarak müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır.

Dış Cephe Kompozit Kaplama

Dış Cephe Kompozit Kaplamaİleri teknoloji ürünü olarak kabul edilen alüminyum dış cephe kompozit kaplama sistemleri özellikle modern mimaride sıkça tercih edilen kaplama çeşitlerinin başında geliyor.

Her türlü binada ve yapıda yeni bir görünüm ile beraber modern bir çizgi elde etmeye yardımcı olan dış cephe kompozit kaplama sistemleri binaların hem iç hem de dış cephelerine uygulanabiliyor.

Bu kaplamalarda hem hafif olması, bol bulunması hem de sağlam yapısı nedeniyle alüminyum malzemeler tercih ediliyor.

Bu paneller iki tarafı alüminyum levhalar ile kaplanmış içi polietilen dolgulu kompozit şekilde üretiliyor.

Birçok renk seçeneğine sahip kaplamalara aynı zamanda granit ya da ahşap görünümü de uygulanabiliyor.

Panel Özellikleri

Dış cephe kompozit kaplama panelleri son derece sağlam, uzun ömürlü ve rüzgar mukavemeti yüksek olacak şekilde üretiliyor.

Dış cephe kaplama sistemlerinde kullanılan diğer kaplama malzemelerine göre daha dayanıklı olan kompozit kaplamalar düzgün yüzeyi, darbeye veya kırılmaya karşı dayanıklı yapısından dolayı sıkça tercih ediliyor.

Kolay işlenebilen ve bakımı ile temizliği kolay olan dış cephe kompozit kaplama malzemeleri sunduğu geniş renk seçeneği ile uygulanan binanın dış cephesini dikkat çekici bir hale getirebiliyor.

Binanın dış cephesinde uzun ömürlü olacak şekilde üretilen kompozit kaplamalar korozyona ve iklim şartlarına karşı sağlamlığını uzun yıllar boyunca koruyor.

Cephe Kaplama

Dış cephe kompozit kaplama binanın ısı yalıtımında önemli bir etki sağlayan kaplama biçimidir.

Binanın iç cephesinin ısısını koruması için ekstra bir katman görevi göre kaplamalar önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlıyor.

Alüminyum kolay şekillendirilebilir yapısı sayesinde dış cephede istenilen etkinin elde edilmesini ve binanın görsel açıdan da dikkat çekmesini sağlıyor.

Eski yapıların restorasyonunda da sıkça başvurulan kaplama sistemlerinden birisi olan kompozit kaplama üretim maliyetlerinin düşük olması ve sunduğu avantajlar ile hemen hemen her yere uygulanabiliyor.

Hafif ve dayanıklı olan kompozit kaplamalar binanın dış cephesinin güneşin yıkıcı ultraviyole ışınlarından etkilenmemesini, yağış ve rüzgar gibi hava şartlarından korunmasını sağlarken aynı zamanda renk ve görünüm seçenekleri ile önemli bir görsellik kazandırıyor.

dış cephe kompozit kaplama kompozit kaplama kompozit giydirme dış cephe kaplama dış cephe kompozit

Temel Amacımız; Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimiz için değer yaratan bir firma olmakla beraber, kurulduğumuz günden bu yana uygun fiyat ve uygulamalı model ve tasarımlarla müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

Kaliteli ve Garantili İşçilik

Ücretsiz Keşif İmkanı

Birinci Sınıf Kalite Malzeme